Coffeebar  – Kávový bar na kolesách

Volám sa Lenka a láska ku káve ako aj dlhoročná práca s kávou ma priviedla k myšlienke vytvoriť Coffeebar – Kávový bar na kolesách v elegantnom minimalistickom štýle.   

Či už je to svadba, oslava, ples, firemný event alebo iná spoločenská či kultúrna udalosť, s mojím tímom Vám pripravíme vždy tú najčerstvejšie praženú kávu z lokálnej slovenskej pražiarne. 

Náš kávový bar na kolesách pricestuje na akýkoľvek Váš event, kdekoľvek na Slovensku a zabezpečí príjemnú atmosféru s nezameniteľnou vôňou a chuťou čerstvo namletých kávových zrniek výberovej kvality.

Coffeebar – Kávový bar na kolesách nesmie chýbať na každej výnimočnej udalosti, ktorá si zaslúži výnimočný kávový zážitok. Bude nám cťou pre Vás takýto zážitok vytvoriť a potešiť Vaše chuťové poháriky ponukou rozličných kávových nápojov.

Či už je to svadba, oslava, ples, firemný event alebo iná spoločenská, či kultúrna udalosť, pripravíme Vám vždy tú najčerstvejšiu praženú kávu z lokálnej slovenskej pražiarne.

Je kompaktný a šikovne sa zmestí do každého interiéru i exteriéru. Pre zabezpečenie nášho maximálneho pracovného

Kávový vozík je kompaktný a šikovne sa zmestí do každého interiéru i exteriéru. Pre zabezpečenie nášho maximálneho pracovného výkonu je potrebné disponovať elektrickou zásuvkou na 220V. Nič viac nie je treba.

Čo Coffeebar ponúka?

Vďaka profesionálnemu vybaveniu, ktorým je predovšetkým kvalitný a na vysokej úrovni oceňovaný kávovar Fracino a taliansky mlynček Eureka, pripravíme pre Vás a Vašich hostí nielen dokonalé espresso, ristretto, predĺženú verziu espressa – espresso lungo, ale i niečo silnejšie v podobe dvojitého espressa – doppio.

A čo tak káva s mliečnou penou? Ruky šikovného baristu radi pripravia lahodné a obľúbené cappuccino, espresso macchiato ale i flat white. Okrem klasického 3,5% mlieka s laktózou ponúkame na každom evente bez ďalšieho príplatku aj bezlaktózové mlieko a taktiež mlieko rastlinného pôvodu (ovsené, mandľové, kokosové alebo sójové).

Taktiež vieme pripraviť aj rôzne druhy čajov a pre tie najmenšie mlsné jazýčky nechýba u nás sladký nápoj z granka a napeneného mlieka – tzv. „Grankočíno“. 🙂

Vždy sa snažíme vynaložiť maximálne možné úsilie a prispôsobiť sa individuálnym možnostiam a podmienkam daného eventu . Neváhajte nás preto kontaktovať vopred a vytvoríme Vám cenovú ponuku na mieru.